WSPARCIE FINANSOWE

CAŁA ZAWARTOŚĆ  TEJ STRONY JEST OPRACOWANA KU PAMIĘCI LUDZIOM, KTÓRZY TWORZYLI I  NADAL TWORZĄ NOWE KARTY  NASZEJ HISTORII,
  NA CHWAŁĘ BOŻĄ, NASZYCH OJCÓW I WSZYSTKIM POTOMNYM.

Jeśli uznasz, że to co robimy jest właściwe, dobre, warte uwagi i poświęcenia, że należy to zachować dla dalszych pokoleń,  a także chciałbyś przyczynić się  do ratowania tak cennych dzieł sztuki, tak wielkich zabytków sakralnych, możesz  zwiększyć nasze możliwości i wesprzeć nas finansowo, przekazując dla naszej parafii dowolną darowiznę na rzecz sprawowania kultu religijnego, która w pełni zostanie wykorzystana na prowadzone przez nas kluczowe remonty, konserwacje i odrestaurowanie konkretnych zabytków.

Możesz dokonać przelew na nasze n/w konto z dopiskiem "darowizna na rzecz sprawowania kultu religijnego" lub dokonać tego wsparcia osobiście u Naszego Proboszcza, a z pewnością trafi ono na nasze konto remontowe i na wskazany cel.

NASZE DANE:

Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Mikołaja
w Henrykowie Lubańskim

Henryków Lubanski 392 ; 59-800 Lubań
woj. dolnośląskie, Polska

NIP 613-15-11-141 ; REGON 040110950

NASZE KONTO REMONTOWE:

BANK ZACHODNI WBK O/LUBAŃ
Nr. konta - 77 1090 1955 0000 0001 2167 6175

Za wszelką przychylność...

Bóg Zapłać

W razie jakich kolwiek pytań, zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić... Kliknij na ten link... KONTAKT